Dilan Çiçek Deniz ile Kubilay Aka aşk mı yaşıyor?

Güzellik yarışması Miss Turkey 2014’te ikinci seçilen, şimdilerde oyunculuk kariyeriyle ön planda olan Dilan Çiçek Deniz, Thor Saevarsson’dan ayrılmış, Afra Saraçoğlu ile dört yıllık aşkı biten Mert Yazıcıoğlu ile birliktelik yaşamaya başlamıştı.

Ancak ünlü çiftin ilişkisi uzun sürmemiş, ikili; Yazıcıoğlu’nun Deniz’in eski sevgilisi Furkan Andıç ile poz vermesinin ardından sessiz sedasız ayrılmıştı.

Mert Yazıcıoğlu’nun yakın arkdaşı ve meslektaşı Kubilay Aka ise Miray Daner ile ayrılmasının ardından sosyal medya fenomeni Danla Bilic ile yeni bir aşka yelken açmış; ancak ikilinin ilişkisi kısa sürede bitmişti.

FRANSA’YA GİTTİLER

2017 yılında yayınlanmaya başlayan ‘Çukur’ dizisinin ilk iki sezonunda beraber rol alan Dilan Çiçek Deniz ile Kubilay Aka, Fransa’ya kış tatiline gitti. Oyuncuların yeni bir proje için Fransa’da oldukları da iddia ediliyor.

Birbirlerinin Fransa’dan yaptıkları paylaşımlarına sürekli kapler ya da iltifatlar bırakan ikilinin aşk yaşadığı öne sürülürken, Deniz’in soğuk havaya aldırmadan mini elbisesiyle Kubilay Aka’ya poz vermesi de çok konuşuldu.

“DOSTUNUN POSTUNA BÖYLE ÖZENİLİR”

Aşk dedikodularının ardından Aka, Deniz’in fotoğrafını çektiği bir kareyi paylaşarak; “Dostunun postuna böyle özenilir” yazıp kafa karıştırdı.

Mert Yazıcıoğlu’nun da eski aşkı ve yakın dostunun Fransa fotoğraflarını beğenmesi dikkatlerden kaçmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir