Yangın, saat 17.20 sıralarında Cihangir Mahallesi’nde meydana geldi. Henüz belirlenemeyen bir nedenle 4 katlı tekstil fabrikasında yangın çıktı. Kısa sürede büyüyen yangın binanın tüm katlarına sıçradı. Olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi sevk edilirken yangında dumandan etkilenen 3 kişi ambulansla hastaneye kaldırıldı. İtfaiye ekiplerinin söndürme çalışmaları devam ediyor.
Avcılar’da Gece Felaketi; Alev Alev Yandı, Dumanlar Göğü Kapladı!
![](https://bakirkoy-haber.com.tr/wp-content/uploads/2024/02/avcilarda-gece-felaketi-alev-alev-yandi-dumanlar-gogu-kapladi-h3C3FY9D.jpg)